Eşzamanlı Online Arabuluculuk Deneme Sınavı II

Sonuçlar 2 saat sonra Detaylı Karne ve Cevap Anahtarı
59 TL
SATIN AL


Türkiye Çapında Eşzamanlı Online Arabuluculuk Deneme Sınavı II

SINAV TARİHİ : 22 Kasım Cuma
SINAV SAATİ : 16:00 - 18:30
KONTENJAN : 10.000

Türkiye çapında 10 bin kişinin girmesini beklediğimiz, eş zamanlı online deneme sınavı projemizi arabuluculuk sınavı ile 14 Kasım tarihinde hayata geçirdik.

Bütün tedbirlerimizi aldık, aylarca üzerinde çalıştık, alt yapımızı ve güvenlik ağımızı tekrar tekrar test ettiğimiz projede alnımızın akı ile ayrıldık. Yazılım alt yapısı bakımından hiçbir sorun yaşanmayan sınavda kullanıcı dostu arayüzlerimiz ve sınav sorularımızın kalitesi ile katılımcılarımızın memnuniyetini gözlemledik.

Şimdi ise, oluşan memnuniyet ve gelen yoğun istek üzerine, 22 Kasım tarihinde bu deneme sınavının II. sini yapmaya karar verdik.

Kazancımızı tekrar alt yapımıza harcayarak, daha gelişmiş bir yazılımla, sonuçları hem daha hızlı hem daha detaylı verebileceğimiz bir sistem oluşturduk.

Arabuluculuk sınavına girecek 29.616 kişinin kendisini kaliteli bir ortamda, gerçek sınav simülasyonu ile deneyebilmesi için elimizden geleni yaptık.

Deneme sonucunda, katılanların sayısal ve yüzdelik derecesi ile denemenin ve katılımcının karşılaştırmalı cevap anahtarı açıklanacaktır.

Gerçek sınavda kazanmak için hem 70 barajını aşıp hem %17’lik dilime girmek gerekecek.

Sınavı kazanan %17’lik dilim arasında siz de yer alabilirsiniz!

Haydi, siz de bu muhteşem deneme sınavına kayıt olun ve gerçek sınavda neler yapabileceğinizi erkenden tespit edin!

  • Kişiye Özel Analiz

SINAV İÇERİĞİ VE KURALLARI:


- Sınav, gerçek sınavın birebir simülasyonu olup, 22 Kasım Cuma Saat: 16:00’da Türkiye çapında eşzamanlı olarak yapılacaktır.
- Deneme sınavı 100 sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır.
- Deneme sınavı, 5 kişilik uzman bir grup tarafından hazırlanmıştır.
- Sınav sonuçları, sınavdan 2 saat sonra açıklanacak olup, sınav karneleri katılanların üyelik hesabına işlenecektir.
- Sınav karnesi, sınava katılan toplam kişi sayısını, sınav puanını, barajın geçilip geçilmediğini, hangi modülden kaç soru olduğunu ve o modülden kaç doğru yapıldığını, denemenin cevap anahtarı ile karşılaştırmalı cevap anahtarını, sınava girenler arasındaki sayısal ve yüzdelik dereceyi içerecektir.
- Sınavdan 2 saat sonra, deneme sınavının bütün soruları ve cevap anahtarı üyelik hesabına pdf olarak yüklenecektir.
- Sınav Süresi 150 dakikadır. Sınava dilediğiniz zaman girip, dilediğiniz zaman “denemeyi bitir” diyerek çıkabilirsiniz. “Denemeyi Bitir” butonuna tıklamadan sınavdan ayrılmayınız. Aksi takdirde sınav sonuçlarınız tarafımıza ulaşmayacaktır.
- Yoğunluk ve aksilik yaşamamanız için sınav saatinden en az 15 dk önce üyelik hesabınıza giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
- www.hukukegitim.com a girdikten sonra, sitenin üst kısmından üye girişi butonuna tıklayıp, hesabınıza girdikten sonra, hesabınızda gözüken “denemeye gir” butonuna tıklamanız ve sınav saatinin başlamasını beklemeniz gerekmektedir.
- Sınava girmemek veya geç girmek tarafımızın sorumluluğunu ortadan kaldırır.
- Her ne kadar olabildiğince özen göstersek de, her sınavda olduğu gibi bu sınavda da %5 oranında hatalı sorular olabilir. Hatalı soru görürseniz, soru sizce nasıl olmalı ise o şekilde çözmenizi tavsiye ederiz.
- İnternet hızınızı kontrol ediniz ve mümkünse sınav esnasında internet kullanan başka bir kullanıcı veya program olmamasına özen gösteriniz! İnternet hızı yavaşlığı veya kopmalarından oluşacak aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
- Sınava telefon üzerinden değil, bilgisayar üzerinden katılmaya özen gösteriniz! - Browser olarak, Chrome tavsiye ediyoruz. İkinci seçenek Firefox veya Safari’dir. İnternet Explorer kullanmayınız! İnternet explorerın güncelleme eksikliğinden kaynaklı aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
- Sınav sayfasını terk etmeyiniz, kapatmayınız!
- Sınav 100 sorudan oluşup, her soru 1 puan değerindedir. Yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır; bu sebeple mümkünse tüm sorular için size doğru gelen seçeneği işaretleyiniz.
- Sınav puanı doğru cevaplar üzerinden hesaplanacaktır.

59 TL
SATIN AL