Menu

Arama Yapın

Menu

-
Sertifika
Ekli Dosya
Tekrar İzle

Kongre & Zirveler

Dilekçeyle Tanışma Atölyesi

Av. M. Ufuk TEKİN

9 MAYIS 13:30 / 17:30

100,00 TL
50,00 TL

629 kez incelendi.

DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ


Hem hukuk fakültesi öğrencileri hem de stajyer ve avukatlar için uygundur.


Eğitmenimiz Av. M. Ufuk Tekin tarafından yürütülecek atölyede önce hiçbir yerde edinemeyeceğiniz bilgilerle dolu teorik bir dilekçe bilgisi verilecektir.


Ardından üç veya dört adet dilekçe kursiyerlerle interaktif bir şekilde örnek olaylar üstünden canlı olarak yazılacaktır. Bu sayede katılımcılar dilekçeye dair teorik bir bilgi aldıktan sonra bunun pratik uygulamasını da görmüş olacaklardır.


Son aşamada UYAP ekranı üstünden dilekçenin nasıl mahkeme dosyasına gönderileceği de gösterilecek ve bu konuda da katılımcıların bilgi sahibi olması sağlanacaktır.


Dileyen katılımcılar bu başlangıç atölyesini tamamladıktan sonra, dört hafta ve toplam on saat süren ileri seviye dilekçe atölyesine katılabileceklerdir (Bu atölyemiz ayrı bir ücrete tabidir). İleri seviye bu atölyede katılımcılar üç temel dilekçe yazacaklar ve bu dilekçeler Av. M. Ufuk Tekin ile diğer kursiyerler tarafından yorumlanacaktır.

 

GENEL BİLGİLER:

  • Beş saatlik atölye çalışması
  • Dilekçeye dair teorik bilgi
  • Üç ya da dört temel dilekçenin canlı olarak yazılması
  • UYAP ekranı üstünden dilekçe gönderimi
  • ESertifikalı
  • İleri Seviye Dilekçe Atölyesine katılma imkanı

 

AV. M. UFUK TEKİN KİMDİR?

Av. M. Ufuk Tekin Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 24 yıldır İstanbul Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi Dilekçe eğitmenidir. Çok sayıda baroda ve hukuk fakültesinde dilekçe seminerleri vermiştir. Dilekçe ile ilgili olarak kaleme aldığı “A’dan Z’ye Dilekçe Nasıl Hazırlanır - Bir Dilekçenin Anatomisi” isimli kitabı yayımlandığı 2018 yılından beri (ders kitapları hariç) en çok satan hukuk kitabıdır. İncelemek ve satın almak için linki tıklayabilirsiniz: https://www.hukukfuar.com/bir-dilekcenin-anatomisi-adan-zye-dilekce-nasil-hazirlanir-aristo-yayinevi-m-ufuk-tekin