Menu

Arama Yapın

İcra İflas Hukukunda Güncel Meseleler 2023 HEMEN KAYDOL


Menu

Avukat

Av. Fehmi Ünsal ÖZMESTİK

  • Eğitim Sayısı 1
  • E-Kitap Sayısı 0
  • Eğitim Alan Kişi Sayısı 0
  • E-Kitap Alan Kişi Sayısı 0

Eğitmen Hakkında

2008 yılında Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Özmestik, 2009 yılında İstanbul Barosu’na bağlı olarak Avukatlık ruhsatını almıştır. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi tarafından 2009 yılında verilen “Adli Bilişim Uzmanı” kursunu başarı ile tamamlamıştır. Adli Bilişim ve Bilişim Hukuku Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu Genel Sekreteri, 2019-2022 Yılları arasında Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 2022 yılından itibaren İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu başkanlığı görevini yürütmektedir.

İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi bünyesinde, bilişim hukuku derslerinde ve bilişim hukuku tez juri üyeliği görevlerinde bulunmaktadır. Çeşitli internet sitelerinde, dergilerde bilişim teknolojileri hukuku alanında yazıları yayınlanmakta olan Avukat Fehmi Ünsal Özmestik, bilişim hukuku alanında programlar hazırlayıp sunmaktadır.

Çeşitli eğitim merkezlerinde bilişim hukukubilişim suçları, ticaret hukukuceza hukuku konularında uzman danışmanıdır. Bir dönem İstanbul İl Adalet Komisyonu ve Mahkemelerinde bilişim hukuku, bilişim suçları, adli bilişim konularında resmî bilirkişilik görevini yürütmüştür.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü’nde Yüksek Lisans derecesine sahip olan Avukat Fehmi Ünsal Özmestik, “Bilişim Sistemleri Üzerine Arama ve El Koyma Tedbirine İlişkin Mevzuat ve Uygulamada Yaşanan Sorunlar” isimli yüksek lisans tezi bulunmaktadır.

Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Bilişim Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, İdare hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, Oyun Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Sağlık Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Sosyal Medya

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.