SINAV KURALLARI::


1. Sınav Süresi 150 dakikadır. Sınava dilediğiniz zaman girip, dilediğiniz zaman “denemeyi bitir” diyerek çıkabilirsiniz.
2. Yoğunluk ve aksilik yaşamamanız için sınav saatinden en az 15 dk önce üyelik hesabınıza giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
3. www.hukukegitim.com a girdikten sonra, sitenin üst kısmından üye girişi butonuna tıklayıp, hesabınıza girdikten sonra, hesabınızda gözüken “denemeye gir” butonuna tıklamanız ve sınav saatinin başlamasını beklemeniz gerekmektedir.
4. Sınava girmemek veya geç girmek tarafımızın sorumluluğunu ortadan kaldırır.
5. İnternet hızınızı kontrol ediniz ve mümkünse sınav esnasında internet kullanan başka bir kullanıcı veya program olmamasına özen gösteriniz! İnternet hızı yavaşlığı veya kopmalarından oluşacak aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
6. Sınava telefon üzerinden değil, bilgisayar üzerinden katılmaya özen gösteriniz!
7. Browser olarak, Chrome tavsiye ediyoruz. İkinci seçenek Firefoxtur. İnternet Explorer kullanmayınız! İnternet explorerın güncelleme eksikliğinden kaynaklı aksaklıklardan tarafımız sorumlu olamayacaktır.
8. Sınav sayfasını terk etmeyiniz, kapatmayınız!
9. Sınav 100 sorudan oluşup, her soru 1 puan değerindedir. Yanlış cevaplar dikkate alınmayacaktır;
bu sebeple mümkünse tüm sorular için size doğru gelen seçeneği işaretleyiniz.
10. Sınav puanı doğru cevaplar üzerinden hesaplanacaktır.


Hukuk Eğitim

İnternetin olduğu her yerde eğitim seninle.


2573
Kayıtlı Üye
52
Toplam Eğitim
20
Eğitmen
3073
Eğitim Kaydı


Nasıl Başlarım ?

Satın Alma

Size uygun olan eğitiminizi satın aldıktan sonra online ders kaydınız yapılır.

Ders Planı

Ders planınıza satın almış olduğunuz eğitim eklenir.

Canlı Ders

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra ders planınızda satın almış olduğunuz egitimin zamanı geldiğinde derse başla linkine tıklayarak canlı dersinize başlayabilirsiniz.

Aktif Katılım

Online ders esnasında, katılımcıların chat odasında etkileşimde bulunabilir, eğitimciye sözlü veya yazılı soru sormak için talepte bulunabilirsiniz. Eğitimci sözlü veya yazılı soru sorma talebinizi kabul ederse, birebir sorunuzu iletebilirsiniz.

Online Tahta

Eğitimler esnasında ekranınızda açılan online tahta vasıtasıyla, eğitimcinin pdf veya power point sunumunu izleyebilir, siz de üzerinde aktif bir şekilde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kaydet ve Tekrar İzle

Online eğitimler, sistem tarafından otomatik olarak kaydedilir ve üyelik hesabınıza eğitim videosu olarak işlenir. Bir defa aldığınız bir online eğitimi, daha sonra tekrar ve tekrar izleme ve değerlendirme imkanına kavuşmuş olursunuz.