Menu

Arama Yapın

İcra İflas Hukukunda Güncel Meseleler 2023 HEMEN KAYDOL


Menu

Akademisyen

Prof. Dr. Çağlar ÖZEL

  • Eğitim Sayısı 1
  • E-Kitap Sayısı 0
  • Eğitim Alan Kişi Sayısı 0
  • E-Kitap Alan Kişi Sayısı 0

Eğitmen Hakkında

1986 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, 1987 yılında Antalya Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamıştır.

Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Kürsüsünde 1987 yılında asistan olarak başladığı akademik hayatını daha sonra Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde sürdürmüştür. 

2012-2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi dekanlığı görevini de yürütmüş olup, halen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğretim üyesidir.

Medenî Hukuk, Tüketicinin Korunması Hukuku ve Özel Hukuk alanındaki bilgi birikimi ve mesleki tecrübesi ile bağlantılı olarak özellikle Kişiler Hukuku: Gerçek Kişiler, Tüzel Kişiler (Dernekler ve Vakıflar), Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku (Özel Borç İlişkileri), Eşya Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk ve Tüketici Hukuku alanını ilgilendiren iş ilişkileri ve uyuşmazlıklarda danışmanlık, avukatlık, arabuluculuk ve hakemlik hizmetleri sunmaktadır.

Sosyal Medya

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.