Menu

Arama Yapın

İcra İflas Hukukunda Güncel Meseleler 2023 HEMEN KAYDOL


Menu

Avukat

Av. Gökhan AHİ

  • Eğitim Sayısı 2
  • E-Kitap Sayısı 0
  • Eğitim Alan Kişi Sayısı 495
  • E-Kitap Alan Kişi Sayısı 0

Eğitmen Hakkında

1974 Gaziantep doğumludur. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Bilgi Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Hukuku Enstitüsü‘nde Yüksek Lisans programında “Türk Hukuku’nda Bilişim Suçları” dersini halen vermekte olup, daha önce Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde ise seçimlik “Bilişim Hukuku” dersini vermiştir.

 

Çeşitli şirketler, kamu kurumlarında, üniversitelerde ve akademik kurumlarda  Bilişim Hukuku, Sosyal Medya Hukuku, Teknoloji Hukuku alanlarında kurumsal eğitimler vermiş ve halen bu eğitimleri vermeye devam etmektedir.

Çeşitli dergilerde ve internet sitelerinde Bilişim ve Teknoloji Hukuku alanında yazılar yazmaktadır.  Halihazırda, Digital Age dergisinde her ay düzenli olarak internet, teknoloji ve hukuki gelişmeler hakkında yazılar yazmaktadır.

Bilişim Hukuku alanında sayısız sempozyum, konferans ve panele konuşmacı olarak katıldığı gibi, bir çoğunun organizasyonuna ve küratörlüğüne imza atmıştır.

 

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi tarafından “Adli Bilişim Uzmanı” sertifikasına sahiptir.

ABD Minneapolis’te kurulu Mitchell Hamline School of Law’dan “USA Law and Legal English” programı sertifikasına sahiptir.

Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmakta olup, bilişim davalarında avukat olarak; bilişim, teknoloji, internet, dijital oyun ve dijital reklam şirketlerinde hukuk danışmanı olarak görev yapmaktadır.

Kurucusu olduğu İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Merkezi‘nin iki kez başkanlığını yapmıştır. Aynı Merkez’in Yürütme Kurulu Üyesi, E-Ticaret ve İnternet Hukuku Derneği‘nin Yönetim Kurulu Üyesi, ayrıca kısa adı TİD olan Tüm İnternet Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak, Türk Ceza Hukuku Derneği‘nin Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak ve Türkiye Bilişim Derneği‘nin üyesi olarak sivil toplum çalışmaları yapmaktadır.

 

Uluslararası teknoloji avukatlarını bir araya getiren International Technology Law Association’ın  (ITECHLAW) üyesidir.

Sosyal Medya

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.