Menu

Arama Yapın

İcra İflas Hukukunda Güncel Meseleler 2023 HEMEN KAYDOL


Menu

Akademisyen

Prof. Dr. Erdem ÖZDEMİR

  • Eğitim Sayısı 17
  • E-Kitap Sayısı 4
  • Eğitim Alan Kişi Sayısı 1764
  • E-Kitap Alan Kişi Sayısı 0

Eğitmen Hakkında

Erdem Özdemir, İstanbul Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, Prof. Dr. Nuri ÇELİK başkanlığında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı'nda göreve başlamıştır.

 

1995 yılında asgari ücret kanunu üzerine yüksek lisans tez çalışmasının ardından Erdem Özdemir, 1999 yılında "Toplu Sözleşme Hükümleri ve Bunların İş Sözleşmesine Normatif Etkileri" konulu doktora tezini tamamladı.

 

2006 yılında yayınlanan “İş Uyuşmazlıklarında İspat Yükü ve İspat Araçları” kitabı ve akademik çalışmaları ile 2006 yılında “Doç.” Unvanını almıştır.

 

Doç. Erdem Özdemir ayrıca “İş Hukuku Uygulamasında İbra Edilen Evraklar” ve “İş Sözleşmesinin Karşılıklı Anlaşma ile Feshi”, “İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku” kitaplarının da yazarıdır.

 

Doç. Dr. Erdem Özdemir, aynı zamanda çok sayıda makalenin de yazarıdır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisans ve doktora dersleri vermektedir.

 

Doç. Erdem Özdemir, İş Sağlığı ve Güvenliği, İş Hukuku, İstihdam Verilerinin Korunması konularında eğitimler vermekte, çok sayıda konferans ve panele konuşmacı olarak katılmakta, ulusal ve uluslararası birçok firmaya danışmanlık yapmaktadır.

 

İnsan Kaynakları Profesyonelleri ile işbirliği içindedir ve 2014 yılından bu yana Peryön'ün yönetim kurulu üyesidir.

 

Uzmanlıklar: İş Hukuku

İş Sözleşmeleri

Toplu sözleşmeler

İş Sağlığı ve Güvenliği

Taciz, Mobbing ve Ayrımcılık Hukuku

İstihdam Verilerinin Korunması

Sosyal Medya

Kurumsal Üyelikler İçin

Kurumsal Teklif Alın

Ekibinizin hukuk bilgisini yükseltin, kaliteli içeriklerle size yardımcı olmaya hazırız!

Ekibinize, Hukuk Eğitim’in birbirinden kaliteli eğitimlerine sınırsız erişim imkanı sunun.